2019 Blog Yazıları

Kadın Ayakkabı Modellerinde Dolgu Topuk Rüzgarı

Kadın Ayakkabısına Kadife Dokunuş

Kaliteli Erkek Kışlık Ayakkabı Çeşitleri

Kaliteli malzeme yapısıyla üretimi gerçekleştirilen erkek kışlık ayakkabı çeşitleri, ihtiyaca yönelik geniş bir kullanım imkanı tanıyor. Hem günlük yaşam içerisinde hem de iş yerinde değerlendirebileceğiniz tasarımlar, sağladığı şıklığın yanı sıra ayakları sıcacık tutacak özelliklere sahiptir. El işçiliği eşliğinde yüksek kalite deri üzerinden ele alınmış olan ayakkabılar, farklı numaralar üzerinden seçim imkanı sunuyor.

Etkileyici Klasik Ayakkabı Modelleri

Klasik tasarıma sahip ayakkabılar erkekler için vazgeçilmez modellerin başında gelir. Özellikle başta işyerleri olmak üzere davet ve organizasyonlar için en önemli tasarımlardır. Hem görsel açıdan elit ve karizmatik bir görüntü sunmalı hem de kalitesiyle konforlu bir yapı oluşturmalıdır. Özellikle 1. sınıf deri iç astar ve taban yapısı ile üretimi ele alınan klasik ayakkabı modellerini, kategori üzerinden keyifle tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik tasarımlar geniş ürün yelpazesi altında farklı seçenekler sunuyor.

Çorap Seçimi

Çoraplar mevsim fark etmeksizin her daim ayaklarımızda. Günlük olarak sıcak tutma işlevinin dışında kadın ve erkeklerde her zaman erkeksi-kadınsı tarza farklı bir hava katmak gibi bir işleve sahipler. Genel olarak renkleri ve kumaşları bir araya getirme yetenekleri sayesinde zarafetin temel taşlarından biri olmayı sonuna kadar hak ediyorlar. 

Ayakkabı Bakımı

Deri ayakkabılar bir erkeğin gardırobu için hoş bir yatırımdır. Deri ayakkabılarımızın dolabımızda olduğu gerçeğini düşündükçe ve onlara baktıkça, onları daha çok seviyor ve kendimize güvenimizi tazeliyor olabiliriz. Evet kesinlikle deri ayakkabılara sahip olmanın insan verdiği bir güven var. Bu güven, günlük hayatımız için doğru bir tercih ve kaliteli bir seçim yaptığımızı hatırlatıyor olabilir.

Klasik Ayakkabı Rehberi

Klasik Ayakkabı Nasıl Seçilir? Çeşitli Modellerle Doğru kıyafetler nasıl birleştirilir? İşte her zaman kusursuz görünmek için bir stil rehberi!

Klasik giyim, sadece benimsediğimiz bir giyim tarzı olarak karşımıza çıkmıyor. Günümüz de iş hayatımızda, müşteri yemeklerin de, davet ve özel etkinlikler de tercih etmek durumunda kalıyoruz. Peki bu stili kullanırken ihtiyacımız olan klasik ayakkabıyı nasıl temin etmeliyiz? Hangi takımın altına hangi tarz klasik ayakkabı giyilir? Rugan giysem saçmamı olur.

Yeni Ayakkabılarımızı Nasıl Koruruz ?

Hangi  yaşta olursak olalım, yeni bir çift ayakkabı aldığımızda heyecanlanırız. İsteriz ki yeni aldığımız ayakkabı daha sonraki günlerde de ilk günkü ışıltısını ve güzelliğini korusun ama çoğu kişi ayakkabının o günkü gibi güzel görülmesi için gerekli olan bakımı göz ardı eder.

Tarak Ölçüsü Nasıl Alınır ?

Taraklı ayaklar için ayakkabı seçiminde bulunurken sadece geniş kalıp ayakkabı seçmek yeterli olmaya bilir.Buun için tarak ölçünüzü alarak ilgilendiğiniz ayakkabının tarak genişliğiyle karşılaştıra bilirsiniz.Nubuk Nedir? Süet Nedir? Nubuk ve Süet Deri Ayakkabı Bakımı, Temizleme ve Tüm Bilgiler

Nubuk Deri diğer deri türlerine oranla daha hassastır. Cildi ince olduğu için cizilmesi Nubuk özelliğinin kaybolmasına sebep olacaktır.
Temizleme işleminde öncelikle Deri üzerinde bulunan tozlardan kurtulmamız gerekiyor.
Nubuk temizleme fırçası ile fazla bastırmadan ayakkabı taranır.

Süet Ayakkabı Ne Zaman Giyilir ?

Hepimiz kendimize en az bir kere sormuşuzdur  “Süet Ayakkabı yazlık mıdır yoksa kışlık mı ?”. Bu sorunun belirgin ve her zaman geçerli bir cevabı yok. Burada belirleyici olan unsur; Süet ayakkabının modelinin belirli bir mevsime uyarlana bilirliği ayakkabının modeline, tabanına, üst kısmının işlenmesine ve astarına, renklerine bağlıdır.

İnanılmaz Güzellikte Ayakkabı Modelleri Burada

Deri ayakkabı dünyası, görsel açıdan mükemmel ve dayanıklı ayakkabı seçeneklerini bir araya getiriyor. Yazlık ve kışlık erkek ayakkabı modellerinde Nevzat Onay modelleri, 1966 yılından bu yana tercih ediliyor. Günlük 6 bin çift üretim kapasitesine sahip üretim tesisi, beş bin metre kare genişliğindedir. İzmir’e bağlı Pınarbaşı ilçesinde kurulan tesis, Türkiye’nin en büyük ayakkabı tesislerinden biridir. Tesiste üretilen estetik ve sağlam deri ayakkabı çeşitleri bu sitede sizleri bekliyor.

Tarzınızı Ayakkabı Seçiminizle Destekleyin!

Şıklığını seçtiği erkek ayakkabı modeliyle ortaya çıkarmak isteyenlere keyifli bir online alışveriş deneyimi vaat eden nevzatonay.com, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 0 deriden sezon modasına uygun olarak hazırlanan klasik ayakkabı koleksiyonları, aksesuarlarla desteklenir. Farkını ortaya koymak isteyen erkekler, mevsime uygun ayakkabı tercihi yapmadan önce yeni hazırlanan koleksiyonumuza göz atabilirler.

Günlük Stile Hayat Veren Erkek Ayakkabıları

Günlük stil hakkında fikir verirken gün boyu beden ağırlığını da üzerinde taşıyan erkek kışlık ayakkabı modelleri, kaliteli ve sağlıklı olmalıdır. Sezon modasına uygun olarak şekillenen; renk, tasarım, taban ve bağcıklar farklı zevklerin kendine uygun modeli seçmesine imkan verir.

Erkek Bot Tasarımlarında En Son Moda

Moda dünyasındaki yenilikler takip edilerek tasarlanan erkek bot modelleri, kaliteyi estetik ile birlikte sizlere sunuyor. Her tarza aynı anda yanıt veren zengin çeşidi karşımıza çıkan erkek bot tasarımları, en son teknolojiler kullanılarak tasarlanmaktadır.

Klasik Erkek Ayakkabıda Doğru Adrese Geldiniz

Estetik, zarif, sağlam ve kullanışlı deri ayakkabı ürünleriyle adından sıkça söz ettiren Nevzat Onay, 1966 yılından bu yana hizmet veriyor. Mağazacılığa 1976 yılında İzmir - Kemeraltı'nda başlayan firma, kısa sürede marka haline geldi. Bu gün, 5500 ile 6000 çift ayakkabı üretim kapasitesine ulaşan fabrikasıyla, % 100 deri ayakkabı üretiminde ülke genelinde söz sahibi haline gelmiştir.

Erkek Ayakkabıda Göz Kamaştırıcı Modeller Nevzat Onay'da

Ayakkabı dünyasında deri, en çok tercih edilen malzemedir. Kösele ayakkabı dünyasında Nevzat Onay imzası, bu sektörde yeni bir çığır açtı. Yarım asırdır bu sektörde hizmet veren ve bu gün günlük 6.000 çift ayakkabı üretebilen firma, 5000 metre karelik tesise sahip. İzmir Pınarbaşı mevkiinde bulunan tesis, deri ayakkabı üretiminde Türkiye’de ilk sıralarda yer alıyor.

Şık Damatlık Ayakkabı Modelleri

Düğün günü gelip çattığında seçilecek olan damatlık ayakkabı modelleri farkını mutlaka mekânda göstermelidir. Dikkat çekici tasarımı yarışı kabul etmeyecek bir şıklığı alanda yaratması gerekir. Tabii bunu gerçekleştirirken pek çok etmen göz önüne alınmak suretiyle tercih yapılmalıdır. Tarzınıza hitap eden ve tüm isteklerinizi yerine getiren harika damatlık ayakkabılar kategori bünyesinde sizleri bekliyor.

Erkek Ayakkabıda Profesyonel Çözüm

Şık, estetik ve zarif ayakkabı modellerini sitesinde satışa sunan firma, etkileyici tasarımları bir araya getiriyor. Yazlık, damatlık, kösele, klasik bağcıklı, klasik laofer, günlük bağcıklı, günlük laofer, sneaker, bot ve sonbahar-kış modellerini bu sitede bulabilirsiniz. Erkek ayakkabısı konusunda profesyonel olan Nevzat Onay, oxford modelini de satıyor.

Kösele Nedir ?

Kösele, ufak ve büyük baş hayvan derisinden çeşitli bitkisel ve kimyevi materyallerle tabaklanarak üretilen bir tür malzemedir. Oldukça dayanıklı ve sert bir yapıdadır.Bitkisel materyallerle işlenerek esneklik kazandırılır.

Rok Ayakkabı Nedir ?

Bayan ve erkeklerin özellikle yazın giyebileceği rahat,esnek  ayakkabı modelidir
Rok ayakkabı tanımını oluşturan genel özellik ise iç tabanın bütün deri olmasıdır.
Özelikle ayna ve kısmı ile fortluktaki dekoratif amaçlı dikişler elde saraç ve makine saracı ile yapılır.

Takım Elbisenin Vazgeçilmez Tamamlayıcısı

İş yaşamı ve özel davetlerin vazgeçilmezi olan takım elbiseler, rugan ayakkabı ve aksesuar seçimiyle zenginleştirilebilir. Dikiş detayları ve kullanılan malzemelerle farklılaşan klasik ayakkabılar, tarzını dışarıya yansıtmak isteyenlere destek verir. Kemer ve ayakkabı uyumuyla stilini destekleyen erkekler, alışverişe zaman ayıramadıklarında keyifli bir online deneyim için nevzatonay.com adresini ziyaret edebilirler.

Özel Tasarım Kösele Deri Ayakkabı Modelleri

Karizmatik ve saygın bir görüntü yakalamak için kösele ayakkabı modelleri büyük öneme sahiptir. Özellikle davet ve organizasyonlar söz konusu olduğunda, takım kıyafetlerle doğru uyum sağlaması gerekir. Gidilecek yerin konseptine uyumlu model tasarımların, görsellik ve kalite açısından kendisini açık şekilde göstermesi önemlidir. Bunu gerçeğe dönüştürmek için farklı tasarımlarla üretimi gerçekleştirilen, kösele deri ayakkabı modelleri arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. 0 deri kalitesi ile üretimini gerçekleştirdiğimiz kösele ayakkabılar, farklı takım kıyafetlerle tarzınızı yansıtabileceğiniz bir ayrıcalık sunuyor.

Yazlık Erkek Ayakkabılar

Estetik olmalarının yanı sıra sağladıkları konforla öne çıkan yazlık ayakkabı modelleri erkek şıklığına dikkat çekiyor. Bedenin uyguladığı yükü taşıyan ayakların rahat etmesi bakımından işlevsel olan modeller tasarımlarıyla da fark yaratıyor. Erkek ayakkabı modelleri içerisinde casual seçeneklerin dışında sneaker modeller de öne çıkıyor.

Hem Kaliteli Hem Şık Erkek Ayakkabı Tasarımları

Ayakkabılar, ihtiyaç olmasının yanı sıra aynı zamanda da en şık tamamlayıcılar arasında yer almaktadır. Her zevke ve tarza yanıt veren ayakkabı modellerinde yapmış olduğunuz doğru tercihlere sizlere ayrıcalıklı görünüm kazandırır.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.