Kargo aşamasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız sırada, kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek problemler için mutlaka üretici firma ile iletişime geçilmelidir.

Değişim ve İade Sürecinde İzlenmesi Gereken Yol

Almış olduğunuz ürünü, teslim tarihinden itibaren 15 iş günü içinde ve kullanmadığınız sürece, iade edebilir ya da  başka bir ürünle değiştirebilirsiniz.  
Kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi ya da değişimi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İade ve değişim işlemleri için ürünü, zarar görmemesi için mutlaka bir ambalaja sararak MNG Kargo'ya teslim etmelisiniz. 
İade ve değişim kodu alabilmek için 0850 850 35 66 hattını arayınız.
Ürünü, ürün faturası ve talebinizi içeren bir not ile değişim ve iade için tarafımıza gönderebilirsiniz.
Ürün merkezimize ulaştıktan sonra müşterinin talep ettiği ürünle değişimi, 3 iş günü içinde gerçekleştirilir.
İade ve değişim adresi: Kemalpaşa cd. no:336 Pınarbaşı, Bornova-İZMİR/ Nevzat Onay Fabrika

İade İşlemi İçin Bilgilendirme

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde ürün bedeli, iade edilen ürün fabrikamıza ulaştığı andan itibaren 10 iş günü içerisinde iade edilir.
İade işlemi tarafımızca yapıldıktan sonra ilgili karta ve hesaba yansıma süresi bankanızla ilgilidir.
Satıcı firma üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma gibi durumlar tespit edildiği hallerde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR