Garanti Kapsamı

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek problemler için öncelikle mutlaka üretici firma ile iletişime geçilmelidir.

Değişim ve İade Sürecinde İzlenmesi Gereken Yol

Almış olduğunuz ürünü, teslim tarihinden itibaren onbeş (15) günlük süre içinde ve kullanmadığınız sürece, iade edebilir ya da  başka bir ürünle değiştirebilirsiniz.  

Kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi ya da değişimi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İade ve değişim işlemleri için ürünü, zarar görmemesi için mutlaka bir ambalaja sararak Yurtiçi Kargo'ya alıcı ödemeli olarak teslim etmelisiniz. Kargo sürecinde zarar görmüş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilememektedir. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.

Ürün merkezimize ulaştıktan sonra müşterinin talep ettiği ürünle değişimi, 3 iş günü içinde gerçekleştirilir.

Ürünü, ürün faturası ve talebinizi içeren bir not ile değişim ve iade için tarafımıza gönderebilirsiniz. 
İade taleplerinde, ürün havale ya da kapıda nakit ödeme yöntemi ile alınmışsa müşterinin para iadesi için havale bilgileri iletmesi gerekmektedir.

İade ve değişim adresi: Kemalpaşa cd. no:336 Pınarbaşı, Bornova-İZMİR/ Nevzat Onay Fabrika

İade İşlemi İçin Bilgilendirme

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde ürün bedeli, iade edilen ürün fabrikamıza ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde iade edilir.

Satıcı firma üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma gibi durumlar tespit edldiği hallerde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 
Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Havale ile yapılan ödemelerin iadeleri 2 iş günü içinde, kredi kartı ile yapılan ödemelerin iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR