Hakkımızda

Nevzat Onay, 1966 yılında İzmir'de kurulmuştur. Nevzat Onay markası ismini kurucusundan almıştır. Ağırlıklı olarak kösele ayakkabı üretmekteyiz. Erkek ayakkabı,klasik erkek ayakkabı, günlük erkek ayakkabı, bot ve bayan ayakkabıları olmak üzere geniş bir ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Ürünlerimizin tamamı %100 deridir.


Firmamız 40 yıl önce 50m2'lik atölyesinde başladığı üretimene bugün 5000 m2'lik fabrikasında devam etmektedir. Kurulduğu yıldan itibaren sektöründe öncü konumunda bulunan firmamız, mağazacılığa ilk 1976 yılında İzmir-Kemeraltı çarşısında başlamıştır. Bugün Nevzat Onay Ayakkabı fabrikası son teknoloji makina ve teknikleri kullanılarak üretimini İzmir-Pınarbaşında sürdürmektedir. Ağırlıklı olarak yüksek kalitede klasik kösele ve günlük Erkek ayakkabısı üretilen fabrikada aylık 5500-6000 çift ürün çıkmaktadır. Ayakkabıyı meydana getiren bütün elementler bu fabrikada A'dan Z'ye incelenerek üretilir. Ürünlerimiz kendi mağazalar zincirimizde, Türkiyenin birçok ilinde bulunan bayilerimizde ve yurt dışı satış noktalarımızda müşterilerimize sunulmaktadır. Nevzat Onay firmasının en önemli karakteriksel özelliği üretimine başladığı 1966 yılından beri her zaman müşterilerine en kaliteli ürünü sunmayı kendine ilke edinmesidir. Bu ilke altında üretimin her noktasında kurulmuş olan kalite kontrol noktaları sayesinde her zaman en kaliteliyi müşterilerinin hizmetine taşımaktadır. Bugün firmamız ayakkabı sektörünün çeşitli dallarında birçok defa ödüllere layık görülmüştür.


Sektöründe hep ilklere imza atan Nevzat Onay bugün yine bir ilke imza atıp ürünlerini elektronik ortamda siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Nevzat Onay mağazalarında bulabileceğiniz tüm seçkin markalar bu sitede bir araya toplanmıştır. Hedefimiz sanal ortamda da siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve liderliğini sürdürmektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.