Nevzat Onay Kimdir?

Nevzat Onay; 1966 yılında Nevzat Onay Beyin girişimiyle İzmirde kurulmuştur. Nevzat Bey sadece kurucumuz değil aynı zamanda ustamızdır.

53.yıl önce 50m2’lik atölyede başlayan üretimimiz bugün 5000m2’lik fabrikasında devam etmektedir.

Üretimimizin çoğunluğunu kösele ayakkabı, klasik ayakkabı,günlük ayakkabı, bot oluşturmaktadır

Kurulduğu yıldan itibaren sektöründe öncü konumunda bulunan firmamız, mağazacılığa ilk 1976 yılında İzmir-Kemeraltı çarşısında başlamıştır. Bugün Nevzat Onay Ayakkabı fabrikası son teknoloji makina ve teknikleri kullanılarak üretimini İzmir-Pınarbaşı'nda sürdürmektedir.

  Kurulduğu günden bugüne yarım asır boyunca en iyi ayakkabıyı yapmak için çalıştık. Benzersiz el yapımı ayakkabılara üstün  konfor ve kaliteyle nevzatonay.com veya nevzatonay satış noktalarında ulaşabilirsiniz. Kalitemizi ortaya koyan sadece iyi işlenmiş hakiki deri yada hakiki italyan kösele değil, bütün bu unsurları birleştirecek işçilik ve mesleki bilgidir. Bu denli kaliteli ayakkabılar sadece zarafetiniz için değil ayak sağlığınız ve konforunuz için de önemlidir. Modellerimizi tasarlarken şıklığınızı düşündüğümüz kadar rahatınızı da düşünüyoruz.

Fabrikamızda ortalama aylık 5000 ile 6000 çift arasında klasik erkek ayakkabısı üretilmektedir. Ayakkabıyı oluşturan tüm materyaller fabrikamızda üretilmektedir, bu özelliğimizle de Türkiye’de ki tek Üretici firmayız.

Ayakkabıyı meydana getiren bütün elementler bu fabrikada A'dan Z'ye incelenerek üretilir. Ürünlerimiz kendi mağazalar zincirimizde, Türkiye'nin birçok ilinde bulunan farklı firmalar aracılığıyla ve yurt dışı satış noktalarımız da müşterilerimize sunulmaktadır. 

Nevzat Onay markasının en belirgin özelliği üretimine başladığı 1966 yılından beri her zaman müşterilerine en kaliteli ürünü sunmayı kendine ilke edinmesidir. Bu ilke altında üretimin her noktasında kurulmuş olan kalite kontrol noktaları sayesinde her zaman en kaliteliyi müşterilerinin hizmetine taşımaktadır. Bugün firmamız ayakkabı sektörünün çeşitli dallarında birçok defa ödüllere layık görülmüştür.

Sektöründe hep övgüyle anılan Nevzat Onay, günümüzde ürünlerini elektronik ortamda siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Nevzat Onay mağazalarında bulabileceğiniz tüm seçkin modeller bu sitede bir araya toplanmıştır. 

Açıklama: NevzatOnay.jpg (132 KB)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR