< 1 ... 6 7 8 9 >
Tükendi
₺3.799 KDV Dahil
₺3.999 KDV Dahil
Antik Kahve 202- Baskı Star Kahve
10
Tükendi
₺2.999 KDV Dahil
₺3.499 KDV Dahil
Süet Siyah - Antik Siyah
10
Tükendi
₺1.999 KDV Dahil
₺2.199 KDV Dahil
Antik Siyah 201 - Antik Siyah Bsk 338
Tükendi
₺1.999 KDV Dahil
₺2.199 KDV Dahil
Antik Lacivert 204 - Baskı 514
Tükendi
₺3.699 KDV Dahil
₺3.899 KDV Dahil
Antik Siyah 201 - Antik Siyah Bsk 514
10
Tükendi
₺3.699 KDV Dahil
₺3.899 KDV Dahil
Antik K.Kahve 206 - Floter Kahve 702
10
Tükendi
₺4.799 KDV Dahil
₺4.999 KDV Dahil
Antik Siyah 201 - Antik Siyah Bsk 514
10
Tükendi
₺4.799 KDV Dahil
₺4.999 KDV Dahil
Antik Lacivert 204 - Floter Laci - Beyaz Taban
10
< 1 ... 6 7 8 9 >

Erkek Yazlık Ayakkabı Modelleri, Fiyatları 2024

Yaz aylarında modadan en pratik olanına kadar her tarz ve zevke uygun erkek yazlık ayakkabılar sunuyoruz. Modern ve yenilikçi tasarım, detaylara gösterilen özen, ancak her şeyden önce ulaşılabilecek bir yaz için konfor ve özgürlük.

Günlük yaşantımızda çok fazla kullandığımız ve ayak sağlığımız için oldukça önemli olan ayakkabı tercihlerini ayağımıza uygun olarak mevsimine göre seçmeliyiz. Özellikle ayak sağlığı için büyük önem taşıyan ayakkabı tercihleri için, kaliteli ve kullanışlı modeller üreten nevzatonay.com online mağazamızı tercih edebilirsiniz. Yazlık erkek ayakkabı modelleri modayı takip eden tasarımlarıyla ayak sağlığını olumsuz etkileyecek unsurlar göz önünde bulundurularak satışa sunulmuştur. Yazlık ayakkabılar söz konusu olduğunda genel olarak hava alan ve terletmeyen modeller tercih edilmektedir. Bu şekilde yazın ayağınız ayakkabıda uzun sürede kalsa bile olumsuz etkilere maruz kalmaz.

Yazlık Ayakkabı Tercihleri Nasıl Olmalı

Yazlık Erkek Ayakkabı tercihleri yaşam kalitesi bakımından büyük önem taşımaktadır. Yaz günü kullanılacak olan ayakkabıların terletmez ve hava geçirgen özelliğe sahip olması yazın oluşacak ayak kokularının önüne geçilmesine yardımcı olur. Satın alacağınız ayakkabı mutlaka ayak yapınıza uygun olarak tercih edilmelidir. Ayakkabı imalatında daima kaliteli malzeme kullanan marka Nevzat Onay deri ayakkabı çeşitleri online ayakkabı mağazasında sizleri bekliyor. Sitede birçok farklı erkek yazlık ayakkabı modelleri bulunmaktadır. Model seçiminde sıkıntı yaşamadan tercih yapabilirsiniz. Çok beğenilen yazın kullanımı uygun modellere yer veren firma uzun süre rahatlıkla sıkıntı yaşamadan kullanabileceğiniz ayakkabı satışına özen göstermektedir. Site içinde farklı model ve renk seçimleri yapabilirsiniz. Koleksiyonumuzda birçok renk seçeneğine yer verilmiş durumda. Uygun ödeme koşulları ile hemen sipariş verebilir ve yazın rahat edebilirsiniz

Terletmeye Ayakkabı Modeli

Rahat hareket edebilmemiz açısından ayakkabı seçimi oldukça önemlidir. Özellikle yaz aylarında ayakkabı seçimi havasızlıktan dolayı ayak sorunlarına yol açabilir o yüzden dikkatli seçimler yapmakta fayda vardır. Yaz aylarında hava geçiren, konforlu ve yazlık ayakkabılar tercih edilmelidir. Günümüzde artık yazlık erkek ayakkabı modelleri çok fazla çeşitlenmiştir. Bu çeşitlerin en iyi kaynağı Nevzatonay.com sitesidir. Çok fazla çeşitlerin bulunması her türde erkeğin ayak yapısına uygun ayakkabı bulmasına kolaylık sağlar.

Konforlu Ayakkabı 

Bazı erkeklerin ayakları taraklı yapıya sahiptir, bu nedenle kendilerine uygun ayakkabı bulmakta zorlanabilirler. Taraklı ayağı olan erkekler ayakkabıda en çok konfora dikkat etmelidir. Nevzatonay.com sitesi 1966 yılından itibaren birçok konforlu erkek ayakkabı modeli üretmektedir. Her türden ayakkabı olmasının yanı sıra erkek yazlık ayakkabı modelleri çoğunlukla tercih edilmektedir. Spor ayakkabı çeşitleri ve deri mamulleri de çok istek görmektedir.

Doğru Yaz Ayakkabısını Seçmek

Ayakkabıda doğru seçim yapmak için öncelikle ayakkabının kaliteli ve rahat olmasına özen gösterilmelidir. Ayaklarımızda çok fazla ağrı oluyorsa ortopedik ayakkabı tercih edilmelidir. Ortopedik yazlık erkek ayakkabı modelleri artık her mağazada bulunmaktadır. Ayaklarımızın rahat etmesi bir sürü hastalığı da önleyecektir. Ayaklarının rahatlığına özen gösteren erkekler genellikle kaliteli deri malzemeden üretilen Nevzatonay.com ayakkabılarını tercih ediyorlar. Kundura, spor ayakkabı, deri ayakkabı ve yazlık ayakkabı arasından satın alacağınız ayakkabı ne olursa olsun seçim yaparken kaliteden ödün vermemelisiniz. Doğru ayakkabı seçiminde dikkat edilecek hususlar için buradan yazımızı okuyabilirsiniz.

Yazlık Deri Ayakkabı Seçimlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler.

 

Sıcak havayla birlikte vücut ısınızın artması ve havasız kalan ayağınız sizi gün içerisinde oldukça rahatsız edecektir. Günlük yaşam kalitenizin olumsuz etkilenmemesi adına ayağınızın konforuna ve sağlığına dikkat etmeniz gerekmekte.

  • Ayakkabı doğal deriden üretilmeli
  • Ayakkabının mümkünse tabanı deri (Kösele) olmalıdır, değilse kaliteli kauçuktan yapılmış hafif ve koku yapmayan tabanlar tercih edilmeli.
  • Derinin Doğal yapısı ayağın hava almasını ve olası koku, mantar gibi sorunların oluşmasını engelleyecektir.
  • Yaz ayakkabısının iyi deriden üretilmesi bu bahsedilen sebeplerden dolayı önemlidir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR