Nevzat Onay Çanta ve Cüzdanlar

Çanta hiçbir zaman sadece çanta değildir kadınlar için, her bedende farklı karakterlere bürünür. Kimisi çantasını ev gibi görür, her aradığı içinde olsun ister. Düzenlemekte zorlansa bile dağıtmaktan hoşlanır. Kiminin çantası ilk gördüğü andan beri en yakın arkadaşıdır. İstediği çantayı alamadığında gözüne uyku girmeyen arkadaşlarımız vardır. Sorsanız bir başkasına çıplak hisseder kendini çantasızken. Çıkamaz kapıdan yanına almadan.. Kadınlar için bir tutkudur çanta. Tutkularına düşkün olanlar spor, şık, abiye, klasik her çeşit her renk çantayı koleksiyonlarına eklemek isterler.

Nevzat Onay kalite konusunda adını ilk sıralara yazdıran üreticilerden biri. Tasarımlarında küçük boy çanta ve cüzdan seven kadınlara hitap eden Onay'ın çanta cüzdan modellerinden birini sizin için seçtik.

 

Malzeme olarak baskılı deri kullanılan modelde bordo ve siyah olarak iki renk seçeneği mevcut. Modelin en dikkat çekici özelliği zarif havasının sadeliği. Birkaç kullanım sonrasında, yıprananlar arasına giren çanta ve cüzdanlardan bıkanlar için birebir ürünleri bize sunarken, kullanmadığımız çantalarınızdan kurtulmak için bir fırsat veriyor, çünkü bu çantalar tamamen doğal deri malzemeden üretiliyor. Bu nedenle yıllarca dolabınızda yerini koruyor.

Ayakkabı üretim sektörünün yanında çanta cüzdan üretim sektöründe de adını duyurmuş, kaliteli deri mamullerinin bir numaralı adresi olan kuruluşun kadın çanta modelleri Nevzat Onay mağaza zincirlerinde sizlerin beğenisine sunulmuştur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.