Bağcıklı Erkek Ayakkabı Modelleri

Ayak sağlığı için önemli olan ayakkabı seçiminde, kaliteye önem veren, aynı zamanda görüntü olarak da şık ve zengin duran ayakkabı modellerinde, uygun ödeme yöntemleri ve hemen sipariş seçeneğine sahip olan Nevzatonay.com tüm seçenekleri tek bir adreste bulabilmeniz için yardımcı oluyor. Seçeceğiniz tüm modellerde özellikle bağcıklı erkek ayakkabı modelleri arasında çeşitli kampanyalar ve uygun ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Yaz ve kış kullanımı rahat olan modeller her kıyafetinize uygun olarak tasarlanmakta ve rahatlık ön planda olmaktadır.

Klasik Bağcıklı Modeller

Ayakkabı seçiminde her zaman şık tasarımları tercih edenler için tasarlanan klasik modeller birbirinden çekici renk seçenekleri ile sunulmaktadır. Kombinlerinizde zevkle kullanacağınız tüm kıyafet seçeneklerinize uyum sağlayacak olan bağcıklı erkek ayakkabı  modelleri ayak sağlığınız için oldukça uygun olarak tasarlanmış son derece rahat modellerdir. Yüzde yüz deri olan modellerde iç astarı da aynı şekilde deri olarak üretilmektedir. Tabanı klasik olan modeller özel günler için oldukça uygundur.

Günlük Bağcıklı Modeller

günlük bağcıklı erkek ayakkabı

Günlük hayatında rahat ayakkabı tasarımları tercih edenler için oldukça şık olarak tasarlanan modeller de farklı renk seçeneklerine sahiptir. Bağcıklı erkek ayakkabı modelleri arasında bulunan günlük modeller yüzde yüz deri malzeme özelliklerine sahip olup, genel olarak spor tarzında satışa sunulmuştur. Spor taban seçenekleri ve ekstralight taban tekonolojisi ile oldukça hafif ve rahattır. Tüm modellerde kolay sipariş ve iade seçeneği bulunmaktadır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.