Sonbahar / Kış 2021 Ayakkabı Modası Trendleri

2021 Sonbahar ve Kış erkek ayakkabı modasında, sezonun olmazsa olmazı ayakkabı çeşitleri oldukça geniş bir yelpaze oluşturmuş bulunuyor. Bu senenin erkek ayakkabı modasında trend olan ürünler tasarımları ve renkleri ile göz alıyor.

Erkekler için özel olarak hazırlanan bu ayakkabı modellerine genel olarak bakıldığında ilk sıraları erkek spor ayakkabılarının aldığı görülüyor. Bu senenin trendlerinde en çok kullanılan renkler ise siyah ve beyaz olarak klasik iki renkten oluşuyor. 2021 erkek ayakkabılarında Sonbahar ve Kış yeni sezonunda her türden giyim tarzı ile uyuşacak şekilde erkek ayakkabı tasarımlarının özenle hazırlandığı belli oluyor.

2021 yılında erkek ayakkabı modasında,  en son moda akımlarına uygun olan tasarımların hepsini özel ergonomik tasarımlar oluşturuyor. Gündelik yaşama uygun olan ürünlerin yanı sıra kutlamalar, düğünler, toplantılar ve özel günler içinde oluşturulmuş özel tasarımlar yer alıyor. 2021 yılı erkek ayakkabı modelleri ekonomik olarak da herkese uygun fiyat aralıklarında piyasada bulunuyor.

Her erkeğin kendi giyim zevkine uygun modelleri bulabileceği geniş bir aralıkta sergilenen ürünlerin, gündelik yaşama uygun olmasının yanı sıra, gün içerisindeki koşuşturmalarda da büyük bir rahatlık sağlayacak tasarımlara sahip olduğu görülüyor.

2021 yılı erkek ayakkabı modellerinde süet, tokalı, çift tokalı, deri, rugan, spor ve klasik ayakkabıların da oldukça moda olduğu görülüyor. Özellikle çalışan erkeklerin tercih ettiği klasik ayakkabı modellerinde deri ve rugan olan ayakkabıların yine trend olduğu görülüyor.

2021 yılının Sonbahar ve Kış Sezonunda Trend Olan Erkek Ayakkabı Modelleri

1 – Brouge Model Erkek Ayakkabıları

Erkek klasik giyimlerinin vazgeçilmez parçalarından olan Brouge model tarzı ayakkabılar, 2020 yılının da en revaçta olan ayakkabı modellerinden biri oluyor. Klasik giysilerin kombininde kullanılmasının yanı sıra modelin tasarımı şık bir görünüme sahip olmayı da en kısa yoldan sağlıyor.

Brouge Ayakkabı Modeli

2 – Oxford Model Erkek Ayakkabıları

Oxford model erkek ayakkabıları, 2020 sonbahar ve kış sezonunda da en üst sıralarda yer alıyor. Klasik değişmez şıklığa sahip olan bu tasarımlar, klasik takımlarla uyum sağladığı gibi, spor kıyafetlerle de hoş bir şıklık sağlıyor.

Oxford Ayakkabı Modeli

3 – Bot Tarzı Erkek Ayakkabıları

2021 yılında en çok tercih edilen erkek giyim kombinlerinde spor modeller olurken, bu kombinleri tamamlayıcı erkek ayakkabılarında da  bot tarzı ayakkabılar erkekler tarafından en çok tercih ediliyor. Yüksek bilekli botların yanı sıra yarım bilekli botlarında trendlerde en baş köşeyi aldığı görülüyor. Kullanımı oldukça revaçta olan bu bot modellerinde bağcıklı modellerin yanı sıra fermuarlı, kendinden yapışkanlı bantlı tasarımlarının da bulunduğu görülüyor.

4 – Spor Tarzı Erkek Ayakkabıları

Yine 2020 yılında erkek ayakkabılarında, yürüyüş tarzında olan hafif spor ayakkabılarında oldukça moda olduğu görülüyor. Özellikle sneaker tarzı ve spor günlük ayakkabılar, gerek spor giyim kombinlerinin, gerekse klasik giyimlerin dahi tamamlayıcı en önemli unsurları oluyor.

Süet Ayakkabı

5 – Süet Tarzı Erkek Ayakkabıları

2021 süet tarzı erkek ayakkabıları oldukça geniş bir seçeneğe sahip bulunuyor. Bileksiz ve yarım bilekli modeller lacivert, haki ve siyah renklerden oluşuyor. İş yaşamında ve günlük hayatının koşuşturmasında sahip olduğu ergonomik ve ortopedik tasarımlarıyla, erkeklere büyük bir rahatlık sağlıyor.

6 – Casual Tarzı Erkek Ayakkabıları

Erkek şıklığının en önemli unsurlarından biri olan ayakkabı modellerinde, bu sene casual ayakkabılarda trend olmuş durumda bulunuyor. Casual ayakkabı modelleri rahat ve spor giyim kombinleri ile kullanılmasına rağmen, 2021 yılında resmi olan klasik giyim tarzlarında da oldukça sık kullanılıyor.

Casual Erkek Ayakkabı

Benzer İçerikler

https://www.nevzatonay.com/kislik-erkek-ayakkabisi-nedir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.