Klasik Bağcıklı Erkek Ayakkabı Nevzatonay'da!

Ayakkabı bir ihtiyaç olduğu kadar aynı zamanda bir aksesuardır. Her kıyafete farklı renk ve farklı tarz ayakkabılar tercih edilir ve bu şekilde şıklık tamamlanır. Bu konuya erkekler, en az kadınlar kadar meraklıdır. Klasik ayakkabıdan vazgeçmeyen erkeklerin tarzı klasik bağcıklı erkek ayakkabı olmaktadır. Bu tarz ayakkabılar kalite ve şık bir duruş sunmaktadır. Nevzatonay.com tarafından, kaliteden taviz verilmeden üretilen ayakkabıların çok özel müşterileri mevcuttur. 52 yıldır, giderek büyüyen firmanın sırrı zaten kaliteden taviz vermeyen anlayışında saklıdır.

klasik erkek ayakkabi cesitleri

Klasik Erkek Ayakkabı Fiyatları

Kaliteli ürünler üretmesi sayesinde, 50 metrekarelik bir atölyeden, 5000 metrekarelik bir fabrikaya ulaşabilen markamız, ürünlerinde öncelikle kaliteye önem vermektedir. Ürünlerinin %100 doğal deri ve kösele olmasına özen göstermektedir. Kalite ile ekonomik çözümü müşteri lehine birleştirmeye gayret etmektedir. Firmanın sunduğu klasik erkek ayakkabı fiyatları bütçenizi yormadan yıllarca kullanacağınız ayakkabıya ulaşmanızı sağlar. Uzun ömürlü ve şık bir ayakkabı tercih eden erkekler için oldukça idealdir.

erkek ayakkabi klasik

Nevzatonay.com Avantajları Nelerdir?

Uzun yıllar önce İzmir'de kurulan firma, yenilikçi tavrını korumaktadır. Ürünlerini internette müşterilerine sunan markamız bu alanda farklı bir yerdedir. Farklı mağazalarımızdaki tüm çeşitler online ayakkabı satış sitemizde yer almaktadır. Klasik erkek ayakkabı  modellerimizden birini satın aldığınızda ürün hemen tarafınıza kargo ile teslim edilmektedir. Ayrıca 14 gün içinde cayma ve değiştirme hakkınız vardır. Mağazamız havale, kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleri ile müşterilerine kolaylık sunmaktadır.

bagcikli erkek ayakkabilar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.