Süet Ayakkabı Ne Zaman Giyilir ?

Hepimiz kendimize en az bir kere sormuşuzdur  “Süet Ayakkabı yazlık mıdır yoksa kışlık mı ?”. Bu sorunun belirgin ve her zaman geçerli bir cevabı yok. Burada belirleyici olan unsur; Süet ayakkabının modelinin belirli bir mevsime uyarlana bilirliği ayakkabının modeline, tabanına, üst kısmının işlenmesine ve astarına, renklerine bağlıdır.

Çoğumuz süet ayakkabıları seviyoruz ama onları yalnızca bahar aylarının ayakkabısı gibi görmek bizi onlardan mahrum ediyor.

Kahverengi süet Oxford bir ayakkabıdan kışın neden vazgeçelim.

Süet ayakkabıyı sonbahar veya kışın tercih edeceksek bu işin birkaç püf noktası var.

Süeti kışın giyerken dikkat etmem gerekenler.

Süetin genellikle su geçirmez olmadığını, aşırı soğuğa ve suya karşı duyarlı olduğunu, sürekli bakım gerektirdiğini daima hatırlamalıyız

Bunun için yağmurda, karda, çamurda ve genel olarak zayıf iklim ve çevre koşullarında süet ayakkabılar tercih etmemekte fayda var. Peki bu kışın süet giyemeyeceğiz demek mi? Elbette hayır! Önleminizi aldığınız sürece uzu süre süet ayakkabı ve botlarınızı kullana bileceksiniz.

Kış ve ya sonbahar aylarında tercih edeceğiniz bot veya ayakkabının tabanın kesinlikle kösele olmamalıdır. İhtiyacınız doğrultusunda Termo taban veya Neolit taban tercih edebilirsiniz.

Nevzat Onay kışlık Ayakkabılara buradan ulaşa bilirsiniz.

Süet Erkek Ayakkabı

 

Süet ayakkabı veya süet botlarınızın bakımını nasıl yapacağınızı aşağıda bulunan makale başlığından ulaşabilirsiniz.

Süet Ayakkabı Bakımı Nasıl Yapılmalı ?

Sonuç olarak, süet ayakkabı sadece yaz ayakkabısı değildir. Ne tür ayakkabı olduğunu belirleyen ayakkabının modeli ve tabanıdır.

 

Şimdi bir çift Nevzat Onay Süet Bot veya Süet ayakkabı tercih ederek kışın süet Ayakkabı giymenin konforunu yaşayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.