Ofis için şık erkek ayakkabıları: olmazsa olmaz modeller

Şık erkek ayakkabıları, erkek gardırobunun vazgeçilmez bir aksesuarıdır; etkinlikler ve törenler gibi önemli durumlarda giyilebilirler ve herhangi bir görünüme üstünlük sağlayabilirler. Ofis için olmazsa olmaz şık ayakkabılar nelerdir birlikte öğrenelim !

 

Ofis için şık ayakkabılar: Derby

 

Zarif ve işlevsel derbiler, modern iş adamının görünümünü tamamlamak için mükemmeldir : Derby , öne çıkmayı seven ve birden fazla duruma uygun ayakkabılar giymek isteyen gündelik iş tarzı sevenler için tasarlanmış dinamik bir görünüme sahip bir derbidir Ofis için zarif ayakkabılar: brogues

 

Prestijli kıyafetler giymeyi seven modern iş adamı için aynı seviyede ayakkabılar eksik olamaz: Oxford en şık seçenektir ve bu nedenle hangi durumlarda giyileceğini dikkatlice düşünmek gerekir.

Tam brogue İtalyan mükemmellik ve know-how geliştiren bir bağcıklı ayakkabı olduğunu. İngiliz kırlangıç ​​delikleriyle öne çıkan bu ayakkabı, zarif iş tarzı için mükemmel .
Ofis için şık ayakkabılar: mokasen

 

Şıklık ve rahatlıktan vazgeçmek istemeyen modern iş adamı için mokasen her zaman kusursuz bir seçimdir. Kot pantolon veya takım elbise ile giyilebilecek kadar çok yönlü olan bu ayakkabı, sıcak mevsimde bir paspartu. Günlük ve resmi stiller için temel ve kusursuz Loafer , deri kenarlı deri mokasen. Aynı modelin süet versiyonu hafifliği ve kaçma arzusunu ödüllendirirken, deri modeller zarafet ve kalitenin ortaya çıkmasına ve daha resmi kıyafetlere eşlik etmesine izin veriyor.

Ofis için şık ayakkabılar: Chelsea botu

Kış sezonunun mutlak kahramanı Chelsea bot artık ofis için bile olmazsa olmazlardan . Özellikle kırlangıç ​​işlemeli (brogue) versiyon, kendine özgü parçalar ve özgün bir tarzla kendini aksesuarlandırmayı seven modern ve dinamik iş adamının görünümüne eşlik etmeye uygundur.

 

Bağcıklı ayakkabılar, mokasenler ve resmi ayak bileği botları ile Belfiore zarif erkek ayakkabı serisi, el yapımı erkek ayakkabısı için en iyi tekliflerden bazılarını sunuyor. Tüm modellerimiz burada e-ticaret sitemizde ve Milano'daki Via Belfiore 9'daki mağazamızda mevcuttur.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.