Klasik Erkek Ayakkabıda Doğru Adrese Geldiniz

Kaliteli Erkek Ayakkabıları

Estetik, zarif, sağlam ve kullanışlı deri ayakkabı ürünleriyle adından sıkça söz ettiren Nevzat Onay, 1966 yılından bu yana hizmet veriyor. Mağazacılığa 1976 yılında İzmir - Kemeraltı'nda başlayan firma, kısa sürede marka haline geldi. Bu gün, 5500 ile 6000 çift ayakkabı üretim kapasitesine ulaşan fabrikasıyla, % 100 deri ayakkabı üretiminde ülke genelinde söz sahibi haline gelmiştir.

 

 Sıfır deri ürün seçenekleriyle klasik erkek ayakkabı ürünlerinde yılların tecrübesine sahip firma, pratik ödeme seçenekleriyle hizmet veriyor. İstediğiniz ayakkabı ürününü sipariş ettikten sonra kargo ürünü en kısa sürede adresinize gönderiyor.

 

 Deri Ayakkabıda Marka

 

 1966 yılında 50 metre karelik atölyede işe başlayan firma, bu gün 5000 metre karelik büyük bir tesise sahip. Firma, yazlık, damatlık, kösele, klasik bağcıklı klasik laofer, günlük bağcıklı, günlük laofer, sineaker ve bot tarzı klasik erkek ayakkabı çeşitlerini satıyor. Bağcıklı, bağcıksız ve bot tarzı deri ayakkabıda marka haline gelen Nevzat Onay, satış kataloğunu her geçen gün zenginleştiriyor. Yeni modeller ve yeni tarz ayakkabılar, uygun fiyat seçenekleriyle sitede sizleri bekliyor.

 

 Deri ayakkabıda güvenin adresi olan firmanın fabrikası İzmir - Pınarbaşı'nda hizmet veriyor. Bot, yarı bot ve kösele tarzı klasik erkek ayakkabı kategorisinde marka olan Nevzat Onay, 7/24 ayakkabı satış hizmeti sunuyor. Ürünlerde deri kategorisinde tercih edilen bütün popüler renkler bir araya getirildi. Extralıght taban özelliğine sahip ürünlerin iç kısımları da % 100 deridir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.