iş Görüşmelerine Uygun Erkek Ayakkabı

Geçim sağlayabilmek için öncelikle bir işe girmek şart oldu. İyi bir iş sahibi olmak istiyorsanız, iyi bir şekilde giyinip kendinizi ifade etmelisiniz. Peki iş görüşesine giderken nasıl giyinilir? Öncelikle merak edilen bu konunun standartı olmadığı bir kesin. Kim olduğunuz kaç yaşında olduğunuz, kiminle konuşacağınız ve şirket kültürü önemli rol oynayacaktır. Bazı işletmeler öncelikle gelen adayın, erkek ayakkabı modelleri arasından hangi ayakkabıyı tercih ettiğine bakabilir. Çünkü ayakkabı, o kişinin kişiliğini yansıtır.

Mülakata giderken yarattığınız ilk intiba, önyargı önemli olduğu için iddialı renkler seçmeyin. Lacivert, siyah ve gri takım elbiseler her zaman kurtarıcıdır. İddialı olmak istiyorsanız, giyeceğiniz ceket, kullandığınız mendil, saat ve erkek ayakkabı modelleri ile fark yaratabilirsiniz.Klasik erkek giyim tarzı, mülakat ve iş görüşmelerinde yaygın olarak kabul gören tarzdır. Burada takım elbise, aynı renk tonu giymek önemli. Bu size daha ciddi bir hava katacaktır.

İş görüşmesinde, sade ve yalın bir tarzınız olsun. Saç ve sakal bakımı da çok fazla önemli tabi ki. Kolye gibi gereksiz aksesuarlardan da uzak durmak iyi bir intiba sağlayacaktır. Giyineceğiniz takım elbisenin ütüsünün olması da olmazsa olmazlardan. Ütülü bir kıyafet sizi daha disiplinli ve zeki gösterecektir. Seçtiğiniz erkek ayakkabı modelleri, tam boyalı, cilalı, tırnak bakımınız ve oranında parfüm kullanımı da önemli noktalardan biri oluyor. Nevzatonay.com’ u ziyaret ederek iş görüşmesinde kullanabileceğiniz erkek ayakkabı modellerini bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.