Fidan Kampanyası

Ayakkabı başta olmak üzere deri ürünlerinde Türkiye'nin köklü firmalarından Nevzat Onay, yeni kampanyasıyla online mağazasından alışveriş yapan her müşterisi için bir fidan dikerek doğaya yatırım yapıyor.

1966 yılında İzmir'de başlayan başarı hikayesiyle günümüzde de fark yaratan ayakkabı üreticilerinden Nevzat Onay, mağaza satışlarının yanı sıra e-ticaret portalındaki başarısıyla da dikkat çekiyor. Online satışlarını her geçen gün artıran ve bu performansını sürdürmeyi hedefleyen Nevzat Onay, mağazacılıkta olduğu gibi online alışverişte de kendisine güvenen müşterilerine bir teşekkür kampanyası başlattı. Doğaya zarar vermeden üretim yapmayı prensipleri arasında en üst sıralarda tutan marka, son kampanyasıyla online kanallardan alışveriş yapan müşterileri için fidan dikiyor. Bir sosyal sorumluluk projesi olarak kurgulanan kampanya boyunca nevzatonay.com üzerinden alışveriş yapan her bir müşteri adına TEMA Vakfı'na bir fidan bağışlanıyor. Böylece site üzerinden alışveriş yapan her Nevzat Onay müşterisi, doğaya bir fidan kazandırmış oluyor. 

"Aramızdaki Bağ Bir Fidan Gibi Filizlensin"

Müşterileriyle iletişimini güçlendirmek isteyen Nevzat Onay, kampanyaya özel yaptığı duyurusunda "Aramızdaki bağ daha da kuvvetlensin ve bir fidan gibi filizlensin" mesajına vurgu yapıyor. Kampanya süreci boyunca alışveriş yapan müşterilerin elektronik posta adreslerine TEMA Vakfı'na yapılan bağış kapsamında bir fidan sertifikası ulaştırılıyor. Yeni projesiyle birlikte müşterileriyle olan iletişimini ve müşteri sadakatini ölümsüzleştirmek isteyen Nevzat Onay, Türkiye'ye yeni ormanlar kazandırmayı ve dünyaya bir katkıda bulunmayı hedefliyor. 

1966'dan Beri Deriye Hayat Veriyor

Deriyi ustalıkla işleyerek ürettiği el yapımı ayakkabılarıyla sektörde kendisine farklı bir yer edinen Nevzat Onay, gelişen teknolojiyle birlikte hem üretim teknolojisini hem de satış kanallarını genişletmeye devam ediyor. İzmir'deki fabrikasında aylık ortalama 5 binden fazla ayakkabı üreten Nevzat Onay, üretimde kullandığı tüm materyalleri de kendi tesislerinde üretiyor. Sadece deri ayakkabılar değil; çanta, kemer ve cüzdan ürünleriyle de deriye hayat veriyor.

1966 yılından bu yana müşterilerine en kaliteli ürünü sunmayı kendine ilke edinen Nevzat Onay'ın deri ürünleri, nevzatonay.com ve şirketin mağazalar zincirinde, Türkiye'nin birçok ilinde bulunan farklı firmalar aracılığıyla ve yurt dışı satış noktalarıyla müşterilere ulaştırılıyor. 

500 tl ve üzeri yapacağınız her alışverişte geçerli olmak şartıyla adınıza bağışlanan fidanların sertifikası yaklaşık 20 gün içerisinde email adresinize sertifikası gönderilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.