Erkek Ayakkabıda Göz Kamaştırıcı Modeller Nevzat Onay'da

Ayakkabı dünyasında deri, en çok tercih edilen malzemedir. Kösele ayakkabı dünyasında Nevzat Onay imzası, bu sektörde yeni bir çığır açtı. Yarım asırdır bu sektörde hizmet veren ve bu gün günlük 6.000 çift ayakkabı üretebilen firma, 5000 metre karelik tesise sahip. İzmir Pınarbaşı mevkiinde bulunan tesis, deri ayakkabı üretiminde Türkiye’de ilk sıralarda yer alıyor.

 

 Profesyonel ekibiyle Türkiye genelinde kösele ayakkabının lideri olan firma, % 100 deri konusunda marka haline geldi. Ayrıca ürünlerin iç kısımları da % 100 deri. Ayağınızı kış aylarında sıcak tutan, yaz aylarında serin tutan bu ürünler, sağlığınız için özel üretildi. Deri ayakkabı ürünlerinde popüler renkler bu sitede bir araya geldi. Boyanabilir özelliğe sahip bu ayakkabılar, uzun yıllar estetik özelliğini koruyor. Ayakkabıda kalitenin adı Nevzat Onay, kaliteli klasik ayakkabıda aradığınız kaliteyi sunuyor.

 

 Aradığınız Bütün Klasik Çeşitler Burada

 

 Yılların tecrübesine sahip Nevzat Onay, derinin sanata dönüştüğü, estetik, zarif ve dayanıklı kösele ayakkabı üretiminde oldukça iddialı. Firma,

 

 1- Yazlık,

 2- Damatlık,

 3- Kösele,

 4- Klasik bağcıklı,

 5- Klasik Laofer,

 6- Günlük Bağcıklı,

 7- Günlük Laofer,

 8- Sineaker ve Bot tarzı erkek ayakkabı üretmektedir.

 

 Extralight taban özelliğine sahip ayakkabılar, ortopedik özelliklere sahip. Rahat ve kullanışlı olan modeller, giysi modelleri ile uyumlu olacak şekilde üretilmiştir. Şık, zarif ve göz kamaştırıcı kösele ayakkabı için doğru adrese geldiniz. Ürün çeşitlerini görmeden karar vermeyin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.