Deri Örgü Ayakkabı Modeli

Deriyi işleme yeteneği türklere çok eskiden miras kalmıştır. Dayanıklı ve kullanışlı olması için çadır, çizme, ayakkabı, taşıma çantaları, kıyafet gibi günlük yaşamın parçası olarak kullanılan bir çok eşya deri malzemeden yapılırdı. Türklerde deri işleme sanatının köklü bir yapıya sahip olduğundan ve babadan oğula geçerken lonca karakterini muhafaza ederek devam ettiğinden daha önce yayınladığımız dünden bugüne ayakkabı konu başlıklı haberimizde bahsetmiştik. Bu zanaat zamanla sanayileşmeye başladığında rekabetin oluşması, zanaatkarların yenik düşmesine sebep olmuştur. Nevzat Onay Ayakkabı ve Deri Mamulleri tam 47 yıldır bu sanatı icra etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Birbirinden kaliteli deri ayakkabı modelleriyle kadın ve erkekler için en iyisini üretmektedir.

Günümüzde birçok aksesuarda kullanılan deri, bazen bir çantada bazen bir sandalette, kış mevsiminde bir yelekte hala gözümüze çarpıyor. Modası ilk günden bu yana devam eden bu akım, profesyonel ellerde hayat buluyor. Deri işlemeciliğinin en çarpıcı örneklerinden biri olan ve deri ayakkabı modelleri arasından sıyrılan ayakkabının sırrı el örgüsü... Derinin el örgüsü halinde bir erkek ayakkabısına uyarlanmış tasarımın sıradışılığını kanıtlıyor.

 

Tarzınızı yansıtmanızın en kolay yolu ayakkabılarınızdan geçiyor. Doğal malzemeden üretilen deri ayakkabı modellerinin ayak sağlığınız için sağladığı avantajların yanı sıra, sizi tam istediğiniz gibi ifade edecek tasarımlar erkek ayakkabı koleksiyonumuzda mevcut. El emeği göz nuru diye boşuna dememişler özellikle deri el örgüsünün değerlendirildiği model, otantik ve sanatsal duruşuyla beğeni topluyor. Kalın ve ince örgü ile farklılaşan tasarımlar, takım elbise seçimlerinde de size destek olacak renk seçeneklerine sahip. Siyah ve kahverenginin tonlarıyla çeşitlenen model İtalya'da üretilen kösele tabanıyla kalitesinden ödün vermiyor. Klasik erkek ayakkabı kategorisinde detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz örgü model ayakkabılar, farklılığı arayanlar için kaçırılmaz bir fırsat.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.