Ayakkabınızı Cebinizde Taşıyın

  • Ayakkabı üretiminde kullanılan pek çok deri çeşidi vardır. Sığır, koyun, at, geyik gibi hayvanlardan elde edilen derilerle farklı kalitede ayakkabılar tasarlanmaktadır. Deri ayakkabı fiyatları, üretimde tercih edilen deri çeşidine göre değişir ve deri ayakkabının kalitesinin tadına bakanlar bir daha vazgeçemezler. Bu kaliteyi henüz yaşamayanlara deri ayakkabı tercih etmeleri için birkaç geçerli sebep sunabiliriz.

  • Öncelikle deri yumuşak bir dokuya sahiptir, boşuna demiyoruz ayakkabınızı cebinizde taşıyın diye.. Kaliteli derinin en önemli özelliklerinden birine; Nevzat Onay Ayakkabı ve Deri Mamulleri'nin beğenilen günlük erkek ayakkabı koleksiyonunda rastlıyoruz. Doğal derinin yumuşaklığından faydalanılarak; katlayıp cebinizde taşıyabileceğiniz modeller tasarlayan öncü firma el saracı dikim farkıyla deri ayakkabı modellerini sergiliyor. Deri malzeme dayanıklıdır ve kolay kolay deforme olmaz. Tamamen doğal dana derisinden üretilen modeller 'Evladiyelik ayakkabı' övgüsünü hak ediyor. Esneme özelliği sayesinde zamanla ayağınızın şeklini alacak bir ayakkabının, ayak sağlığınıza olan katkısını göz ardı edemezsiniz. Tüm bunlar bir kenara gelelim en önemli tercih sebebine... Deri nefes alır! Delikli yüzeyi sayesinde hava alışverişi yapabilen deri ayakkabılar, terleyen ayaklarınızı hem nemden hem kokudan kurtarmak için bir fırsat.

Deri erkek ayakkabı ve deri kadın ayakkabı fiyatlarını inceleyebileceğiniz online sitemiz, kaliteyi uygun fiyata bulabileceğiniz nadir yerlerden. Hem malzemenin kalitesi, hem ayakkabı imalatında derinin gördüğü işlemlerin kalitesi özellikle 'erkek ayakkabı' kulvarında, Nevzat Onay Ayakkabılarını önlere taşımıştır. Kısa ömürlü kağıttan ayakkabılardan sıkıldıysanız, sizi ayakkabı satış sayfamıza davet edelim. Hem paranız, hem ayakkabınız cebinizde kalsın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.