Teslimat Koşulları

Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
 Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.


Teslimat Yöntemi

Kullanıcı teslimat yöntemi olarak 2 farklı yolu seçebilir. Şirket teslim ve kargo ile teslim şeklinde 2 yöntemden birini seçen kullanıcı alışveriş bedeline göre kargo ücretinden muaf tutulmaktadır.

-Satın alacağınız tüm ürünler Yurtiçi Kargo ile teslim edilmektedir. Kargo takibinizi, mail adresinize '' siparişiniz gün sonunda kargoya teslim edilecektir '' maili geldikten 1 gün sonra aşağıdaki linke sipariş numaranızı ve e-mail adresinizi yazarak yapabilirsiniz.

- Saat 13.00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü, Cuma 13.00'dan sonra verilen siparişler ise Pazartesi günü işleme alınır. Siparişiniz ortalama 3 (üç) iş günü içinde kargoya verilir. (baskı notlu ürün siparişleriniz hariç). Herhangi bir gecikme (kredi kartı onayı alınamaması, yapılan havalenin görüntülenememesi gibi) müşteri hizmetleri tarafından size e-posta ya da telefon yoluyla bildirilir.

- Verilen siparişteki teslimat adresi ve fatura adresi aynı ise ürün teslimat adresine, teslimat adresi ve fatura adresi farklı ise ürün irsaliyesi ve kutu içeriği ile birlikte teslimat adresine, faturası ise fatura adresine gönderilir.

- Tahmini teslim süreleri Türkiye'nin her yerine 1-4 gün arasında değişir. (Özel kargo şirketlerinin belirlediği ortalama süre) Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değilse "mobil bölge" olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size teslimat yapılır. (Lütfen mobil bölge dağıtım zamanlarını yukarıda belirtilen özel kargo şirketlerinin web sitelerinden kontrol ediniz)

- Satın aldığınız ürün / ürünler bir e-posta ile tarafınıza bildirilir ve "Sipariş Takibi" bölümünde kayıtlı tutulur. Siparişinizin durumunu "Hesabım / Sipariş Takibi" bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

- Ürün / ürünler teslim alınırken kargo yetkilisinin yanında kontrol edilmeli, eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz paket teslim alınmayarak kargo yetkilisine tutanak tutturulup geri gönderilmelidir. Sipariş verilen ürün / ürünler, müşteri tarafından teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini yerine getirdiği kabul edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.