Sipariş İptali

Nevzatonay.com ’dan verdiğiniz siparişiniz ile ilgili iptal işlemini sadece henüz kargoya verilmemiş siparişleriniz için gerçekleştirebilirsiniz.
[email protected] adresine iptal konulu bir mail ile; iptal nedeniniz ile birlikte bildirdiğiniz takdirde sipariş iptaliniz gerçekleşecektir. İptal talebinizi aldıktan sonra ödeme iptali işlemine de başlanacaktır.


Ödemenizi kredi kartı ile yaptıysanız takip eden iş günü içerisinde iptal talebiniz bankaya bildirilecektir.


Ödemenizi havale seçeneği ile yaptıysanız; iptal talebiniz ile birlikte IBAN numaranızı da tarafımıza ulaştırmanızı rica ederiz. En geç 3 iş günü içerisinde ödemeniz hesabınıza iade edilecektir.


Eğer siparişiniz kargoya verilmiş ise “iade koşulları” sayfamızı inceleyiniz. 
Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Bu nedenle satın aldığınız ürünü15 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.


İade Edilecek Ürün ve Ürün Faturası

a- Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
b- İade edilecek ürünün,15 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
c- İade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir.
d- İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, iade ederken şirketin düzenlemiş olduğu fatura ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. 
İade faturası kesilmesi gerekmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.