Sıkca Sorulan Sorular

                           
Kargo ücreti ne kadardır?

İnternet mağazamızdan yapacağınız 100 TL altındaki tüm alışverişlerde Türkiye'nin farklı illerine göre kargo ücreti değişmektedir. Bu ücret genel olarak 5,00 TL-10,00 TL arasında farklılık gösterir. 100 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır.

Kargom/siparişim ne zaman ulaşır?

Verdiğiniz siparişler 3 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargo'ya teslim edilir. Tahmini teslimat süresi, bulunduğunuz adrese göre 2-5 iş günü arasında değişkenlik gösterecektir (Pazar günleri ve resmi tatiller hariçtir).

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim/iptal edebilir miyim?

Siparişiniz kargoya verilmeden önce 0850 850 35 66 hattını arayarak talep ettiğiniz değişikliği ve iptal-iade isteğinizi iletebilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş ürünler için müşterilerimiz, ürünü teslim aldıktan sonra değişim ya da iade talebinde bulunabilir.

Siparişimi nasıl iade edebilirim?

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orjinal paketleri ile iadesi şarttır. İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir.

İade edeceğiniz paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olun. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.

Ürünü, ürün faturası ve talebinizi içeren bir not ile iade için tarafımıza gönderebilirsiniz. İade taleplerinde, ürün havale ya da kapıda nakit ödeme yöntemi ile alınmışsa müşterinin para iadesi için havale bilgileri iletmesi gerekmektedir.

Paketinizi herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesi aracılığı ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz. Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde, kargo ücreti müşteriye aittir.

İade adresi: Kemalpaşa cd. no:336 Pınarbaşı, Bornova-İZMİR/ Nevzat Onay Fabrika

İnternetten aldığım bir ürünü mağazada değiştirebilir ya da iade edebilir miyim?

İnternet mağazasından alınan ürünleri, sadece İzmir'de olamk üzere, faturanız ile birlikte 30 gün içerisinde en yakın Nevzat Onay mağazasına iade edebilir ya da buradan değişim yapabilirsiniz. Ödemeyi kredi kartı/banka kartı ile yaptıysanız iade ödemeniz kartınıza yapılacaktır. İzmir ili dışında Nevzat Onay markalı ürünleri satışa sunan firmaların Nevzat Onay Mağazacılık A.Ş ile kanuni bir bağının olmadığını ve bu mağazalarda internet sitemizden alınmış ürünlerin değiştirilemeyeceğini unutmayınız.

Kapıda nakit ödeme yapabilir miyim?

1000 TL'ye kadar olan siparişlerinizde kapıda nakit ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğinde kredi kartı kullanılamamaktadır. Kapıda nakit ödemede kargo görevlisi sizden ek hizmet bedeli talep etmektedir.  Kapıda nakit ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir.

Ürün fotoğraflarını ve detaylarını tam olarak göremiyorum, ne yapmalıyım?

İnternet tarayıcınızdan kaynaklanan bir sebepten dolayı zaman zaman karşılaşılan bir hatadır. Lütfen internet tarayıcınızın güncel olduğundan emin olunuz. 

Bir ürünün stok bilgisini öğrenmek için ne yapabilirim?

Ürün stokları hakkında bilgi almak için 0850 850 35 66 hattımızla temasa geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.