Kurumsal

Nevzat Onay, 1966 yılında İzmir'de üretimine başlamıştır. Marka ismini, kurucusundan almıştır. Firmamız 53 yıl önce 50m2'lik atölyesinde başladığı üretimene bugün 5000 m2'lik fabrikasında devam etmektedir. Kurulduğu yıldan itibaren sektöründe öncü konumunda bulunan firmamız, mağazacılığa ilk 1976 yılında İzmir-Kemeraltı çarşısında başlamıştır. Bugün Nevzat Onay Ayakkabı fabrikası son teknoloji makina ve teknikleri kullanılarak üretimini İzmir-Pınarbaşı'nda sürdürmektedir. 

Ağırlıklı olarak kösele ayakkabı üretimi yapan markamız, erkek ayakkabı, klasik erkek ayakkabı, günlük erkek ayakkabı, bot olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Ürünlerimizin tamamı %100 doğal deridir.

Ağırlıklı olarak yüksek kalitede klasik kösele ve günlük erkek ayakkabısı üretilen fabrikada aylık 5500-6000 çift ürün çıkmaktadır. Ayakkabıyı meydana getiren bütün elementler bu fabrikada A'dan Z'ye incelenerek üretilir. Ürünlerimiz kendi mağazalar zincirimizde, Türkiye'nin birçok ilinde bulunan farklı firmalar aracılığıyla ve yurt dışı satış noktalarımızda müşterilerimize sunulmaktadır. Nevzat Onay markasının en belirgin özelliği üretimine başladığı 1966 yılından beri her zaman müşterilerine en kaliteli ürünü sunmayı kendine ilke edinmesidir. Bu ilke altında üretimin her noktasında kurulmuş olan kalite kontrol noktaları sayesinde her zaman en kaliteliyi müşterilerinin hizmetine taşımaktadır. Bugün firmamız ayakkabı sektörünün çeşitli dallarında birçok defa ödüllere layık görülmüştür.

Sektöründe hep övgüyle anılan Nevzat Onay, günümüzde ürünlerini elektronik ortamda siz değerli müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Nevzat Onay mağazalarında bulabileceğiniz tüm seçkin modeller bu sitede bir araya toplanmıştır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.