Klasik erkek ayakkabı-İtalyan giyim tarzı

Her kadının gözlerini büyülemeyi başaran İtalyan erkekleri, giyim tarzlarıyla da göz dolduruyor. Peki bu İtalyan erkekleri nasıl giyiniyor? Türk erkeklerinin gizli merakı olan İtalyan giyim tarzı, her Türk erkeğinin uzak kalmak isteyeceği türden olabilir. Bir Türk Erkeğinin italyan giyime alışması için önce renkler ile arasını ısındırmak lazım. Siyah renge aşık olduğunuzdan çok zor olacaktır ama azmeden biliyorsunuz herşeye kadir oluyor. Klasik erkek ayakkabı seçimleri de bu doğrultuda değişiyor.

İtalyan giyim kültüründe gömlek ve klasik erkek ayakkabı önemli rol oynuyor. Nerede ve ne için olduğunuzun önemi yok. Haftasonu arkadaş buluşması, bakkala giderken, havuz başında, çok sıcak havada, çok soğuk havada gömlek olmazsa olmazdır. Stil bir erkeğin gömleği jilet gibi, pırıl pırıl ve fit olmalı. Öyle sol cebine sigara koymak için bol kesimli birşey yakışık almaz. Kısa kollu gömlek kesinlikle İtalyan giyim tarzına uygun değildir. Uzun kollu gömlek ve klasik erkek ayakkabı şart olup, gömleğin türü ve havanın durumuna göre kıvrılmalı. Gömlek kolunun kıvrılması da belli bir tarza uygun, zarifçe olmalıdır.

Aksesuar ise birçok erkeğin atladığı nokta. Renkli saatler, kravatlar, mendiller o ufak detaylar, genel görünümünüzü oldukça etkileyecektir. Nevzat Onay Ayakkabı ve Deri Mamulleri, İtalyan giyim tarzına uygun klasik erkek ayakkabı modellerini sizlerin beğenisine sunuyor. Sizde Nevzat Onay’ın online satış sitesini ziyaret ederek kaliteyi üzerinize yansıtın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.