Kadın Ayakkabı Modellerinde Dolgu Topuk Rüzgarı


Kadın Ayakkabı Modellerinde Dolgu Topuk Rüzgarı!

Dolgu topuk ayakkabıları anlamak için, kadınların topuklu ayakkabıya olan tutkularından tekrar bahsetmek lazım. Çoğu kişiye göre topuklu ayakkabı; boyu istenilen düzeyde uzatmak için kullanılan bir araçtır. Evet kısa boylu kadınlar daha uzun olmak için uzun boylu kadınlar daha güzel görünmek için tercih edebilirler. Ayaklarda alışma döneminde ağrılara sebep olan, uzun süre giyildiğinde ayak sağlığını etkileyen ve yürüme zorluğu yaşatan bu kadın ayakkabısını çekici yapan tek sebep boy uzatmak değildir.

Topuklu ayakkabının etkisi bir kadının görüntüsündeki değişikliğe önce ayaklarından başlar. Doğru tercih edilmiş topuklu ayakkabı ile ayaklar daha toplu daha ince, daha kibar görünür. Topuklu ayakkabının sihri bacakları uzatır ve şekillendirir. Kalçanın duruşu bile bu büyüden etkilendiğinden vücut formu olduğundan düzgün görünür. Kadınların fiziksel görünümlerinde bu kadar çok değişime sebep olan ayakkabı, ister istemez yürüyüş tarzına da yansıyacaktır. T
opuklu ayakkabı giyildiğinde farkında olmasak bile bacak ve ayak bileğinin hareketleri sınırlanır. Kalçaya etki eden faktörler kadınları dizlerini kırmadan daha küçük ve sık adım atmaya yönlendirir. Yürüyüş stilinde gerçekleşen bu değişim, en sonunda kadınların psikolojisini bile etkileyecektir. Bir kadın topuklu ayakkabı giydiğinde duruşu dikleşecek ve kendine olan güveni artacaktır. Daha genç ve daha güzel hisseden ve hissettiren bu büyü deneylerle kanıtlanmıştır. Yapılan bir deneyde kadın ve erkek katılımcılara hem yüksek topuklu hem düz ayakkabı giydirilen modeller gösterildi ve kıyaslanmaları istendi. Sonuçta aynı model olmasına rağmen topuklu ayakkabı giymiş halinin daha genç, daha çekici ve daha feminen göründüğü katılımcılar tarafından tespit edildi.
Topuklu ayakkabıyı sadece boyunuzu uzatmak için kullanıyor olabilirsiniz, daha önce topuklu ayakkabı giymediğiniz için yürümekte zorlanıyor olabilirsiniz, her zaman ince topuklu modeller giymekten sıkılmış olabilirsiniz... Sebebiniz her ne olursa olsun son dönemlerde oldukça sevilen dolgu topuk ayakkabı modelleri her yerde! Üstelik haftasonu gezmelerinizde elbisenizin altında, salaş olmak istediğinizde bol paça kotunuzla sokaklarda, şık olmanız gereken bir partide takımınızla rahatça kullanabileceğiniz modellerle. Dolgu topuk ayakkabı , bir çok kadına göre topuklu ayakkabının keskin topuğundan uzaklaşmanın bir yoludur. Kontrol topukta değil, ayağınızdadır. Kalın tabanından dolayı ayak hareketlerinizde kısıtlanmış gibi hissetseniz bile, düz tabanlı modellerden topuklu modellere geçmeye karar verdiğinizde bir geçiş basamağı olarak kullanılabilir. İş hayatınızın fazla koşturmalı günlerinde, sırf kaldırım taşları arasına sıkışan topuğunuzdan sıkıldığınızda bile aklınızdan dolgu topuk bir ayakkabı geçirebilirsiniz. Modanın kalbi dolgu topukta atarken hala bir dolgu topuk ayakkabınız yoksa; en kısa zamanda çeşit çeşit renk ve model arasından seçerek bir tanesine sahip olmanızı öneriyoruz. Hatta dolgu topuklu ayakkabı modellerini incelemeye Nevzat Onay Ayakkabı ve Deri Mamulleri onlie satış sayfamızdan başlayabilirsiniz.

Kadın ayakkabı ve erkek ayakkabı hakkındaki güncel bilgileri, pratik ipuçlarını ve ayakkabı ile ilgili diğer tüm detaylı bilgileri blog sayfamızdan takip edebilir, aradığınız ayakkabıya bu sayede online ulaşabilirsiniz. dolgu topuk ayakkabı modelleri, dolgu topuk ayakkabı çeşitleri, kaliteli dolgu topuk, dolgu topuk online satış, en ucuz dolgu topuk modelleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.