İnanılmaz Güzellikte Ayakkabı Modelleri Burada

Deri ayakkabı dünyası, görsel açıdan mükemmel ve dayanıklı ayakkabı seçeneklerini bir araya getiriyor. Yazlık ve kışlık erkek ayakkabı modellerinde Nevzat Onay modelleri, 1966 yılından bu yana tercih ediliyor. Günlük 6 bin çift üretim kapasitesine sahip üretim tesisi, beş bin metre kare genişliğindedir. İzmir’e bağlı Pınarbaşı ilçesinde kurulan tesis, Türkiye’nin en büyük ayakkabı tesislerinden biridir. Tesiste üretilen estetik ve sağlam deri ayakkabı çeşitleri bu sitede sizleri bekliyor.

 

 Aradığınız Erkek Ayakkabı Modelleri Bu Sitede

 

 Derinin mükemmel görüntüsünü sanatla birleştiren firma, ürün kataloğunu düzenli bir şekilde güncelliyor. Firma, klasik laofer, bağcıklı, bağcıksız, kösele, damatlık, yazlık, günlük laofer, uzun bot, kısa bot ve sineaker model seçenekleriyle yüzde yüz deri ayakkabı üretiyor. Derinin karşı konulmaz cazibesi bu adreste sizleri bekliyor.

 

 

 Ortopedik özelliklere sahip modeller, kışlık ve yazlık kategoride üretiliyor. Kışlık erkek ayakkabı modelleri, en çok tutulan renk seçenekleriyle satış kataloğunda yer alıyor. Patlıcan moru, siyah, kahverengi ve diğer tutulan renk seçenekleriyle aradığınız kışlık erkek ayakkabı modelini bu adreste bulabilirsiniz. Giysi dünyası ile uyumlu olan modeller, Türkiye geneline siparişle gönderiliyor.

 

 Sitede kolay ödeme seçeneklerinin yanı sıra kargo seçenekleri de bulunuyor. İstediğiniz ürünü en kısa sürede firma adresinize gönderiyor. Satın alma esnasında ayakkabı numarasını belirtmeyi unutmayın. Ayrıca firmanın iade seçenekleri de bulunuyor. Nevzat Onay ürünlerinde ölçüler gerçeği yansıtıyor. Bu nedenle satın alma esnasında ayakkabı numaranızı belirtmeniz yeterlidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.