Erkek Modası: Kemer Cüzdan Takımı

Kadınlar kıyafetlerinin uyumuna göre takı seçimi yapar, ayakkabılarına göre çanta ya da cüzdan renklerini ayarlarlar. Sadece kolye, bilezik, yüzük, çanta ya da kemer cüzdan takımı değildir uyum yakalaması gereken. Kimi zaman fular, şapka, toka ve eldiven gibi kadın aksesuarları da eklenir listeye. Kadınlara ait bu liste uzayıp giderken; erkeklere en önemli aksesuarları sorulduğunda en çok alacağınız cevaplardan bir tanesi cüzdan bir tanesi de kemerdir. Aksesuar kullanmaktan hoşlanmasalar bile, erkekler için kemer cüzdan takımı günlük hayatın bir zorunluluğu haline gelmiştir. Bu nedenle özel günlerde babalara, eşe, sevgiliye kemer cüzdan takımı almak bir çok kişinin kurtarıcı hediyesi olmuştur. Çünkü temel erkek aksesuarı olan kemer cüzdan takımı ikilisi ihtiyaç olduğunda mutlaka kullanılacaktır. Kemer özellikle iş hayatının bir parçası olmuşken ve spor giyimde isteğe göre tercih edilirken; cüzdan klasik giyim bir yana dursun her şortun her tatil kıyafetinin cebinde mecburiyetten yerini alır.

Modaya ve kadınlara kulak veren erkeklerin, kıyafet seçimlerinde en çok dikkat ettikleri faktör muhtemelen renk tonlamasıdır. Hangi renk takımlara hangi renk ayakkabı seçiminin uygun görüldüğü hakkında yazdığımız "Erkekler için Ayakkabı Tüyoları" konu başlıklı yazımızda da bahsettiğimiz gibi şıklığına önem veren erkeklerin renk tonlamasında kemer - ayakkabı uyumu ilk sırada yer alıyor. Erkeklerin modaya açılan dünyasında bu ikiliye artık bir üçüncü eklendi. Kemer cüzdan takımı ve ayakkabı üçlemesi, erkek giyiminin püf noktası! Özellikle kahverengi ayakkabı tercihlerinizde siyah kemerin hoş karşılanmadığını düşünenlerdenseniz, muhtemelen kahverengi deri kemer cüzdan takımı uyumuna hayran kalacaksınız.

Özellikle şubat ayının en özel günü olan, 14 şubat sevgililer gününün yaklaştığı bu günlerde hala ona hak edeceği bir hediye bulamadıysanız kaliteli kemer cüzdan takımı modellerine bakmanızı tavsiye ederiz. Hediye olarak düşündüğünüz ayakkabı seçiminde zorlanabilrsiniz, çünkü ayakkabı kişiye özgü çizgiler taşıması gereken bir gereksinimdir. Hediye alacağınız kişinin zevklerini ve karakterini çok iyi biliyor olmanız gerekir. Ancak cüzdan kemer takımı modellerinde karar vermeniz oldukça kolay olacaktır. Alacağınız kemer cüzdan takımının rengine ve tarzına karar verdiyseniz, beklemeden sahip olmak için online mağazamızın erkek aksesuar kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.