Erkek Bot Fiyatları

Gri takım elbise erkeklere çok yakışan fakat kombinlemekten korktukları bir giyim şeklidir. Gri takım elbise kombinleri, aynı siyah ve lacivert takımlarda olduğu gibi kolay yapılabilir. Çoğu zaman kurtarıcısıdır. David Beckham’ın favori tercihlerinden biridir. Eğer izlediyseniz MadMen dizisinde çok sık gri takım elbise kombinasyonları yapılmıştır. Gri takım denilince ilk akla gelenlerden biri de erkek bot fiyatları oluyor. Çünkü gri takım elbise her ayakkabı modeli ile giyilemez.

Gri takım elbise siyah gömlek, beyaz ve mavi gömlek çeşitleri ile kombinlenebilir. Siyah gömlek, biraz ağır ve size ciddi bir hava katabilir. Beyaz gömlek tercihi daha ferah, güven veren ve özellikle yaz aylarında tercih etmenizde faydalı olabilecek bir renk. Mavi renk ise tonlarına bağlı olarak gri takım ile çok yakışır. Genç profesyoneller için ilk sıra tercihim mavi gömlektir. Erkeklerin kurtarıcı gömlek rengi mavidir, birçok bayan ve hem cins güvenilir ve sempatik bulur bu rengi. Gri takım elbise ve mavi gömleğin bütünleyicisi olarak da erkek botlar yardımcı olacaktır. Nevzat Onay en uygun erkek bot fiyatları ile sizlerin kaliteli bir duruş sergilemenizi sağlıyor.

En uygun erkek bot fiyatları ile klasik ayakkabı fiyatlarını bulabileceğiniz Nevzat Onay, erkek ayakkabı denildiğinde akıllara ilk gelen markadır. Erkek ayakkabıda bir numara olan Nevzat Onay Ayakkabı ve Deri Mamulleri kalitenin tek adresi oluyor.
 
 
 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.