Damat için tavsiye: Düğün için elbise ve resmi ayakkabı seçmeyi öğrenin

Evlilik, törenin kahramanı olan gelin için önemli bir olaydır, ancak yeni kocanın da üzerine düşeni yapması gerekir. Erkek resmi kıyafeti ve Damat ayakkabıları , kıyafeti kişiselleştirmek için bazı stil detaylarının ekleneceği düğün görünümünün başarısı için temel öneme sahiptir.

Yeni evlilerde olduğu gibi, eşler için bile, düğün kıyafetleri en iyi şekilde görünmeye yardımcı olmalı, fiziksel kusurları en aza indirmeli ve faydaları vurgulamalıdır. Özellikle damadın ortalama boyu ve belki de birkaç kilosu olmaması durumunda, en önemli günde rahat hissetmek ve muhteşem fotoğraflara sahip olmak için doğru elbise ve tören ayakkabısı seçimi şarttır.

 Damat Ayakkabısı

İnce Gösteren Erkek Resmi Kıyafetleri

Boyunuzdan ve hatta fiziksel formunuzdan memnun değilseniz, damadın düğün takımının en önemli özelliği figürüne ivme kazandırabilmesidir. Satın alınan ürünün tamamı bu nedenle hafif bir uzatma etkisine ve etkili bir inceltme etkisine sahip olmalıdır. Nasıl?

Öncelikle, dar ceketleri ve kısa pantolonları destekleyen hakim modaya rağmen, asla çok gevşek ve asla çok dar olmayan bir takım elbise satın alarak. Aşırı sıkı giysiler, özellikle fotoğraflarda sizi daha dolgun gösterir. Düğün gününüz için birkaç kilo vermeyi düşünüyorsanız ancak ideal kiloya ulaştıktan sonra elbiseyi seçin çünkü çok büyük bir elbise sakar ve vücudu kısaltır.

İkincisi, kendinizi rahat hissettiğiniz bir elbise olmalı: sadece durum (veya gelin tarafından!) Size empoze edildiği için dar veya smokin giymeyin. Doğru elbise, kendinizi en iyi hissedeceğiniz elbisedir. Figürü net bir şekilde artırmak istiyorsanız, koyu renk ve tek göğüslü bir ceket seçin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.