2020 Yaz Blog Yazıları

chelsea-botlarinizi-essiz-bir-sekilde-kombinleyin

Kış mevsimlerinde tercih edilen farklı renk ve tasarımlara sahip olan pek çok bot modelleri mevcuttur. Sıklıkla tercih edilen botlardan biri de Chelsea bot modelleridir. 60 ve 70’li yılların gözde ayakkabılarından biri olan İngiliz tasarımı Chelsea bot, ayakkabı şıklığının ön planda olduğu günümüzde, erkekler ve kadınlar tarafından kullanılmaktadır.

Aradığınız Ucuz Ayakkabı Modelleri Burada

Deri Örgü Ayakkabı Modeli

Beyaz Sneaker Modası

Dilimize İngilizceden geçen "Sneaker" aslında spor ayakkabılarına verilen bir addır. Spor yapmak için özel olarak tasarlanan bu tür modeller özellikle erkekler arasında dinamik bir tarzı benimseyen kişiler için rahatlık akımının öncüsü durumundadır. Geniş bir tasarım ve renk yelpazesine sahip olan, estetik görünümü konforlu kullanım ayrıcalığı ile birleştiren sneaker modelleri arasında özellikle beyaz sneaker çeşitleri ayrıcalıklı bir konuma sahiptir.

Beyaz Spor Ayakkabı Nasıl Temizlenir

Beyaz ayakkabılar tüm yıl boyunca hem erkekler hem de için yaz kış vazgeçilmezi haline geldi. ister bir takım elbise , bir sundress veya klasik pantolonla kolayca kullanabilirsiniz.

Beyaz ayakkabıların tek dezavantajı, kaçınılmaz sürtünmeler ve sıyrıklar ortaya çıkmaya başladığında onları nasıl temizleyeceğimizi bilmememizdir; tabi kirden dolayı zamanla griye dönen rengini unutmamamız lazım.

Beyaz ayakkabılar kutunun dışına çıkarıldıktan sonra taze ve bozulmamış görünmeye devam etmek çok zordur


Topuklu Ayakkabıların Sırrı!

Topuklu Ayakkabıların Sırrı!

Bazı kadınlar ister ince, ister dolgu topuk olsun; topuklu ayakkabılardan vazgeçemezler. Topuklu ayakkabıları giydiklerinde boylarının uzamasını, vücut ve bacak duruşlarındaki değişimi severler. 

Ayak Sağlığında Ayakkabının Önemi Bölüm 1

Ayaklarımız, çoğu zaman unuttuğumuz ve gün boyu farkında olmadan basınç uyguladığımız organlarımızdır. İlgisizliğimize ve unutkanlığımıza rağmen mümkün olduğunca kahrımızı çekerken sakatlanmaya, incinmeye ve birçok rahatsızlığa da oldukça elverişlidir. Her ayakta 26 adet kemik, 19 kas, 33 eklem ve 100'den fazla bağ bulunuyor

Yaz Aylarında Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalı

Yaz Geldi (Sonunda). İşte bu sıcak havalarda kullanabılecegınız  Farklı ayakkabı ve terlik modelleri.

 

"Erkek" ve "sandalet" kelimelerini aynı cümlede duymak sizi biraz zora sokuyor mu? Eğer evet ise, yalnız değilsiniz. Ancak, dışarılar ısındığında, tüm yaz çorapları giymek oldukça can sıkıcı olabiliyor.

 

Mevsimsel değişimlerde ihtiyacımız olan sadece ayağımıza konfor sağlamak mı yoksa yaz modasına ayak uydurmak mı? Gelin burada erkek yazlık ayakkabı rehberimizi okumaya devam edin. Spoiler uyarısı!) Parmak arası terlik içermez .  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.